SZ1SMA15CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA15CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMA15CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 15V 24.4V SMA
Duomenų lapai: 1.SZ1SMA15CAT3G.pdf2.SZ1SMA15CAT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMA15CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMA15CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 15V 24.4V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180513 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMA15CAT3G.pdf2.SZ1SMA15CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 24.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 16.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai F11505TR
SZ1SMA15CAT3G-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 16.4A Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz