ROV20H330M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H330M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H330M.pdf
  • Pranešimas
ROV20H330M specifikacijos
Dalies numeris ROV20H330M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5013 pcs Duomenų lapas ROV20H330M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 26.4V
Varistorio įtampa (maks.) 39.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai C67531-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 24J Išsamus aprašymas 33V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 3kA Talpa @ dažnumas 17200pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20H330M-2
ROV20H330M-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 33V 3KA DISC 20MM