ROV20H331K-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H331K-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H331K-S.pdf
  • Pranešimas
ROV20H331K-S specifikacijos
Dalies numeris ROV20H331K-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5687 pcs Duomenų lapas ROV20H331K-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai E84837-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 275V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 228J Išsamus aprašymas 330V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1110pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20H390L
ROV20H390L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM
Sandelyje: 5594 pcs
parsisiųsti: ROV20H390L.pdf
RFQ
ROV20H331K
ROV20H331K
apibūdinimas: VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM