ROV20H301K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H301K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H301K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H301K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H301K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4340 pcs Duomenų lapas ROV20H301K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 300V Varistorio įtampa (min) 270V
Varistorio įtampa (maks.) 330V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai C87592-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 250V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 195V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 210J Išsamus aprašymas 300V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1100pF @ 1kHz