ROV20H271K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H271K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H271K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H271K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H271K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4152 pcs Duomenų lapas ROV20H271K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F47301-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 190J Išsamus aprašymas 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1260pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20H271K-S-2
ROV20H271K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 5405 pcs
parsisiųsti: ROV20H271K-S-2.pdf
RFQ
ROV20H270M
ROV20H270M
apibūdinimas: VARISTOR 27V 3KA DISC 20MM
Sandelyje: 5134 pcs
parsisiųsti: ROV20H270M.pdf
RFQ
ROV20H270M-S-2
ROV20H270M-S-2
parsisiųsti: ROV20H270M-S-2.pdf
ROV20H271K-S
ROV20H271K-S
parsisiųsti: ROV20H271K-S.pdf
ROV20H301K
ROV20H301K
apibūdinimas: VARISTOR 300V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20H301K.pdf
ROV20H241K-S-2
ROV20H241K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20H241K-S-2.pdf
ROV20H271K-2
ROV20H271K-2