ROV20H182K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H182K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H182K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H182K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H182K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4831 pcs Duomenų lapas ROV20H182K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.8kV Varistorio įtampa (min) 1.62kV
Varistorio įtampa (maks.) 1.98kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai A83347-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 1.465kV
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 1kV "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija - Išsamus aprašymas 1.8kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm