ROV20H201K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H201K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H201K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H201K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H201K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5772 pcs Duomenų lapas ROV20H201K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 180V
Varistorio įtampa (maks.) 220V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai E31678-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 140J Išsamus aprašymas 200V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1830pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV20H220M
ROV20H220M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM
Sandelyje: 3994 pcs
parsisiųsti: ROV20H220M.pdf
RFQ
ROV20H181K-S-2
ROV20H181K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 6032 pcs
parsisiųsti: ROV20H181K-S-2.pdf
RFQ
ROV20H201K-2
ROV20H201K-2
apibūdinimas: VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20H201K-2.pdf
ROV20H182K-2
ROV20H182K-2
apibūdinimas: VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20H182K-2.pdf
ROV20H201K-S-2
ROV20H201K-S-2