ROV20H181K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H181K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H181K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H181K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H181K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4124 pcs Duomenų lapas ROV20H181K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F40061-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 150V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 130J Išsamus aprašymas 180V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 2400pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20H151K-S-2
ROV20H151K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 5309 pcs
parsisiųsti: ROV20H151K-S-2.pdf
RFQ
ROV20H182K-S
ROV20H182K-S
apibūdinimas: VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 5888 pcs
parsisiųsti: ROV20H182K-S.pdf
RFQ
ROV20H181K-S-2
ROV20H181K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM