ROV14H560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H560K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H560K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H560K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H560K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5780 pcs Duomenų lapas ROV14H560K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F35124-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 16J Išsamus aprašymas 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 2kA Talpa @ dažnumas 5180pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H511K
ROV14H511K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 5076 pcs
parsisiųsti: ROV14H511K.pdf
RFQ
ROV14H560K-S-2
ROV14H560K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM