ROV14H561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H561K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H561K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H561K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H561K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4178 pcs Duomenų lapas ROV14H561K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 560V Varistorio įtampa (min) 504V
Varistorio įtampa (maks.) 616V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai D75074-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 460V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 205J Išsamus aprašymas 560V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H511K-S-2
ROV14H511K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 5163 pcs
parsisiųsti: ROV14H511K-S-2.pdf
RFQ
ROV14H560K
ROV14H560K
apibūdinimas: VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Sandelyje: 5780 pcs
parsisiųsti: ROV14H560K.pdf
RFQ
ROV14H561K-S
ROV14H561K-S
apibūdinimas: VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM