ROV14H511K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H511K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H511K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV14H511K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV14H511K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5775 pcs Duomenų lapas ROV14H511K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai E13237-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 418V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 190J Išsamus aprašymas 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 370pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H471K
ROV14H471K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 5644 pcs
parsisiųsti: ROV14H471K.pdf
RFQ
ROV14H511K
ROV14H511K
apibūdinimas: VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM