ROV10H781K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H781K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H781K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H781K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H781K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5079 pcs Duomenų lapas ROV10H781K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 780V Varistorio įtampa (min) 702V
Varistorio įtampa (maks.) 858V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai D88153-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 640V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 485V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 116J Išsamus aprašymas 780V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 120pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H751K-2
ROV10H751K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4854 pcs
parsisiųsti: ROV10H751K-2.pdf
RFQ
ROV10H781K-2
ROV10H781K-2
apibūdinimas: VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5522 pcs
parsisiųsti: ROV10H781K-2.pdf
RFQ
ROV10H781K-S
ROV10H781K-S
parsisiųsti: ROV10H781K-S.pdf
ROV10H681K-S-2
ROV10H681K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H681K-S-2.pdf
ROV10H751K
ROV10H751K
parsisiųsti: ROV10H751K.pdf
ROV10H781K-S-2
ROV10H781K-S-2