ROV10H751K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H751K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H751K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV10H751K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV10H751K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4854 pcs Duomenų lapas ROV10H751K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai C41704-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 615V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 115J Išsamus aprašymas 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 130pF @ 1kHz