ROV10H820K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H820K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H820K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H820K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H820K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4091 pcs Duomenų lapas ROV10H820K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 82V Varistorio įtampa (min) 73.8V
Varistorio įtampa (maks.) 90.2V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A65675-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 65V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 14J Išsamus aprašymas 82V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 1260pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H751K-S
ROV10H751K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5136 pcs
parsisiųsti: ROV10H751K-S.pdf
RFQ
ROV10H820K-S-2
ROV10H820K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM