ROV10H102K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H102K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H102K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H102K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H102K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5161 pcs Duomenų lapas ROV10H102K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai E47936-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 825V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 140J Išsamus aprašymas 1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 95pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H102K-S
ROV10H102K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM