ROV10H101K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H101K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H101K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H101K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H101K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4562 pcs Duomenų lapas ROV10H101K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 100V Varistorio įtampa (min) 90V
Varistorio įtampa (maks.) 110V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai D48511-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 85V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 60V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 18J Išsamus aprašymas 100V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 1020pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H102K-2
ROV10H102K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4814 pcs
parsisiųsti: ROV10H102K-2.pdf
RFQ
ROV10-911K
ROV10-911K
apibūdinimas: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5743 pcs
parsisiųsti: ROV10-911K.pdf
RFQ
ROV10H101K-S-2
ROV10H101K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM