ROV10H112K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H112K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H112K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H112K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H112K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5721 pcs Duomenų lapas ROV10H112K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.1kV Varistorio įtampa (min) 990V
Varistorio įtampa (maks.) 1.21kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai C23480-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 895V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 680V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 155J Išsamus aprašymas 1.1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 90pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H101K-S
ROV10H101K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4663 pcs
parsisiųsti: ROV10H101K-S.pdf
RFQ
ROV10H112K-2
ROV10H112K-2
apibūdinimas: VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM