ROV10-301K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-301K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 300V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-301K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-301K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-301K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 300V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5798 pcs Duomenų lapas ROV10-301K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 300V Varistorio įtampa (min) 270V
Varistorio įtampa (maks.) 330V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai E08764-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 250V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 195V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 42J Išsamus aprašymas 300V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 278pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10-301K-2
ROV10-301K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 300V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4212 pcs
parsisiųsti: ROV10-301K-2.pdf
RFQ
ROV10-270K-S-2
ROV10-270K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Sandelyje: 5563 pcs
parsisiųsti: ROV10-270K-S-2.pdf
RFQ
ROV10-330K
ROV10-330K
apibūdinimas: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10-330K.pdf
ROV10-301K-S-2
ROV10-301K-S-2
parsisiųsti: ROV10-301K-S-2.pdf
ROV10-270K-S
ROV10-270K-S
parsisiųsti: ROV10-270K-S.pdf
ROV10-271K-2
ROV10-271K-2
apibūdinimas: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10-271K-2.pdf
ROV10-301K-S
ROV10-301K-S