ROV10-271K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-271K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-271K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-271K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-271K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4039 pcs Duomenų lapas ROV10-271K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai D90560-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 39.5J Išsamus aprašymas 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 334pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10-301K
ROV10-301K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 300V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5798 pcs
parsisiųsti: ROV10-301K.pdf
RFQ
ROV10-271K-S
ROV10-271K-S
apibūdinimas: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4962 pcs
parsisiųsti: ROV10-271K-S.pdf
RFQ
ROV10-271K-2
ROV10-271K-2