ROV10-330K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-330K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-330K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-330K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-330K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 500A DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6030 pcs Duomenų lapas ROV10-330K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai C82238-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 4.4J Išsamus aprašymas 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 4247pF @ 1kHz