ROV07H561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H561K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H561K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H561K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H561K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5311 pcs Duomenų lapas ROV07H561K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 560V Varistorio įtampa (min) 504V
Varistorio įtampa (maks.) 616V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E57037-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 460V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 51J Išsamus aprašymas 560V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 85pF @ 1kHz