ROV07H560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H560K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 500A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H560K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H560K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H560K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 500A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5720 pcs Duomenų lapas ROV07H560K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E97628-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 4.4J Išsamus aprašymas 56V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 1330pF @ 1kHz