ROV07H511K-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H511K-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H511K-S.pdf
  • Pranešimas
ROV07H511K-S specifikacijos
Dalies numeris ROV07H511K-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4334 pcs Duomenų lapas ROV07H511K-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E22224-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 418V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 45J Išsamus aprašymas 510V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 100pF @ 1kHz