ROV07-390K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-390K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-390K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-390K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-390K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 39V 250A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4165 pcs Duomenų lapas ROV07-390K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35.1V
Varistorio įtampa (maks.) 42.9V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A40903-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 31V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.4J Išsamus aprašymas 39V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 250A Talpa @ dažnumas 1817pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-390K-2
ROV07-390K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 4997 pcs
parsisiųsti: ROV07-390K-2.pdf
RFQ
ROV07-390K-S
ROV07-390K-S