ROV07-391K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-391K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-391K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-391K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-391K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5580 pcs Duomenų lapas ROV07-391K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A79394-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 320V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 30J Išsamus aprašymas 390V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 110pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV07-390K-S
ROV07-390K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 5869 pcs
parsisiųsti: ROV07-390K-S.pdf
RFQ
ROV07-391K-S-2
ROV07-391K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM