ROV07-331K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-331K-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-331K-S.pdf
  • Pranešimas
ROV07-331K-S specifikacijos
Dalies numeris ROV07-331K-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5296 pcs Duomenų lapas ROV07-331K-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A82440-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 275V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 23J Išsamus aprašymas 330V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 141pF @ 1kHz