ROV07-151K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-151K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-151K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV07-151K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV07-151K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4798 pcs Duomenų lapas ROV07-151K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 150V Varistorio įtampa (min) 135V
Varistorio įtampa (maks.) 165V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai 433404-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 125V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 95V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 11J Išsamus aprašymas 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 370pF @ 1kHz