ROV07-121K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-121K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-121K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-121K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-121K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5841 pcs Duomenų lapas ROV07-121K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E66548-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 100V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 8.0J Išsamus aprašymas 120V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 457pF @ 1kHz