ROV07-180M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-180M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-180M.pdf
  • Pranešimas
ROV07-180M specifikacijos
Dalies numeris ROV07-180M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 18V 250A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5519 pcs Duomenų lapas ROV07-180M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 18V Varistorio įtampa (min) 14.4V
Varistorio įtampa (maks.) 21.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A21318-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 14V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 11V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.2J Išsamus aprašymas 18V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 250A Talpa @ dažnumas 2918pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-121K-S
ROV07-121K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 5238 pcs
parsisiųsti: ROV07-121K-S.pdf
RFQ
ROV07-180M-S-2
ROV07-180M-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 5184 pcs
parsisiųsti: ROV07-180M-S-2.pdf
RFQ
ROV07-181K
ROV07-181K
apibūdinimas: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: ROV07-181K.pdf
ROV07-180M-S
ROV07-180M-S
parsisiųsti: ROV07-180M-S.pdf
apibūdinimas: VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: ROV07-151K-S.pdf
ROV07-180M-2
ROV07-180M-2