ROV07-101K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-101K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-101K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-101K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-101K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5279 pcs Duomenų lapas ROV07-101K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 100V Varistorio įtampa (min) 90V
Varistorio įtampa (maks.) 110V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A86183-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 85V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 60V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 7.0J Išsamus aprašymas 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 535pF @ 1kHz