ROV05H820K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H820K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 82V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H820K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H820K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H820K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 82V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5531 pcs Duomenų lapas ROV05H820K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 82V Varistorio įtampa (min) 73.8V
Varistorio įtampa (maks.) 90.2V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai C47172-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 65V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 3.5J Išsamus aprašymas 82V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 270pF @ 1kHz