ROV05H331K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H331K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H331K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV05H331K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV05H331K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 330V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5103 pcs Duomenų lapas ROV05H331K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai C16752-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 275V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 13J Išsamus aprašymas 330V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 60pF @ 1kHz