ROV05H330K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H330K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H330K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H330K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H330K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 250A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5198 pcs Duomenų lapas ROV05H330K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F75099-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.3J Išsamus aprašymas 33V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 250A Talpa @ dažnumas 830pF @ 1kHz