ROV05H361K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H361K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H361K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H361K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H361K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5640 pcs Duomenų lapas ROV05H361K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai E24995-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 300V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 16J Išsamus aprašymas 360V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 70pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H361K-2
ROV05H361K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 360V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 5099 pcs
parsisiųsti: ROV05H361K-2.pdf
RFQ
ROV05H330K-S
ROV05H330K-S
apibūdinimas: VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
Sandelyje: 5599 pcs
parsisiųsti: ROV05H330K-S.pdf
RFQ
ROV05H361K-S-2
ROV05H361K-S-2
parsisiųsti: ROV05H361K-S-2.pdf
ROV05H331K-S
ROV05H331K-S
apibūdinimas: VARISTOR 330V 800A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H331K-S.pdf
ROV05H390K-S
ROV05H390K-S
apibūdinimas: VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H390K-S.pdf
ROV05H361K-S
ROV05H361K-S