Q4015R567
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4015R567
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC 400V 15A TO220
Duomenų lapai: 1.Q4015R567.pdf2.Q4015R567.pdf3.Q4015R567.pdf
  • Pranešimas
Q4015R567 specifikacijos
Dalies numeris Q4015R567 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC 400V 15A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5186 pcs Duomenų lapas 1.Q4015R567.pdf2.Q4015R567.pdf3.Q4015R567.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Non-Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Standard 400V 15A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 15A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 70mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA