Q4015LT58
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4015LT58 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4015LT58
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC 400V 15A
Duomenų lapai: 1.Q4015LT58.pdf2.Q4015LT58.pdf3.Q4015LT58.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Q4015LT58 specifikacijos
Dalies numeris Q4015LT58 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC 400V 15A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 68625 pcs Duomenų lapas 1.Q4015LT58.pdf2.Q4015LT58.pdf3.Q4015LT58.pdf
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") - Konfigūracija -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q4015LT
Q4015LT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC INT TRIGGER 400V 15A TO220