Q4016LH3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4016LH3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4016LH3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
Duomenų lapai: 1.Q4016LH3.pdf2.Q4016LH3.pdf3.Q4016LH3.pdf4.Q4016LH3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q4016LH3 specifikacijos
Dalies numeris Q4016LH3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86164 pcs Duomenų lapas 1.Q4016LH3.pdf2.Q4016LH3.pdf3.Q4016LH3.pdf4.Q4016LH3.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 16A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 20mA