Q4015L5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4015L5TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q4015L5TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC 400V 15A TO220
Duomenų lapai: 1.Q4015L5TP.pdf2.Q4015L5TP.pdf3.Q4015L5TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
Q4015L5TP specifikacijos
Dalies numeris Q4015L5TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC 400V 15A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80332 pcs Duomenų lapas 1.Q4015L5TP.pdf2.Q4015L5TP.pdf3.Q4015L5TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Kiti vardai F7273
Q4015L5TP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Standard 400V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 15A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 167A, 200A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 70mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Q4015L5
Q4015L5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC 400V 15A TO220