LSRU-115-UT-3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LSRU-115-UT-3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC
Duomenų lapai: LSRU-115-UT-3.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 580 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
  • Pranešimas
LSRU-115-UT-3 specifikacijos
Dalies numeris LSRU-115-UT-3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 580 pcs Duomenų lapas LSRU-115-UT-3.pdf
Susiję produktai
LSRX
LSRX
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: CURRENT SENSOR W/RELAY 5-200A
Sandelyje: 2224 pcs
parsisiųsti: LSRX.pdf
RFQ
LSRX-OEM
LSRX-OEM
apibūdinimas: LSRX 10 PACK
Sandelyje: 153 pcs
parsisiųsti: LSRX-OEM.pdf
RFQ
LSRW
LSRW
apibūdinimas: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS
Sandelyje: 1804 pcs
parsisiųsti: LSRW.pdf
LSRX-C
LSRX-C
parsisiųsti: LSRX-C.pdf
LSRY
LSRY