LSRU-115-UT-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LSRU-115-UT-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC T
Duomenų lapai: LSRU-115-UT-2.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 532 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
  • Pranešimas
LSRU-115-UT-2 specifikacijos
Dalies numeris LSRU-115-UT-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC T "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 532 pcs Duomenų lapas LSRU-115-UT-2.pdf
Susiję produktai
LSRX-OEM
LSRX-OEM
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: LSRX 10 PACK
Sandelyje: 153 pcs
parsisiųsti: LSRX-OEM.pdf
RFQ
LSRU-115-UR-2
LSRU-115-UR-2
apibūdinimas: LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC T
Sandelyje: 604 pcs
parsisiųsti: LSRU-115-UR-2.pdf
RFQ
LSRX-C
LSRX-C
apibūdinimas: CURRENT SENSOR W/RELAY 5-200A
Sandelyje: 1929 pcs
parsisiųsti: LSRX-C.pdf
LSRY
LSRY
apibūdinimas: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS