LSRU-115-OU-3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LSRU-115-OU-3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ OC
Duomenų lapai: LSRU-115-OU-3.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 586 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
  • Pranešimas
LSRU-115-OU-3 specifikacijos
Dalies numeris LSRU-115-OU-3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ OC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 586 pcs Duomenų lapas LSRU-115-OU-3.pdf
Susiję produktai
LSRU-115-OT-1.5
LSRU-115-OT-1.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: LOAD SENSOR/ 115V/ 0-10A/ OC T
Sandelyje: 496 pcs
parsisiųsti: LSRU-115-OT-1.5.pdf
RFQ
LSRW
LSRW
apibūdinimas: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS