LFJ606001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ606001C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ606001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN
Duomenų lapai: 1.LFJ606001C.pdf2.LFJ606001C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 265 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
  • Pranešimas
LFJ606001C specifikacijos
Dalies numeris LFJ606001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 265 pcs Duomenų lapas 1.LFJ606001C.pdf2.LFJ606001C.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LF Kiti vardai LFJ60600-1C
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 2.5" Dia x 8" L (63.5mm x 203.2mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 600A