LFJ601003CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ601003CID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ601003CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN
Duomenų lapai: LFJ601003CID.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LFJ601003CID specifikacijos
Dalies numeris LFJ601003CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1484 pcs Duomenų lapas LFJ601003CID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LF Kiti vardai F10900
LFJ60100-3CID
LFJ601003CID-ND
Saugos dydis 1" Dia x 4.626" L (25.4mm x 117.5mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 100A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 100A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFJ601001C
LFJ601001C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN
Sandelyje: 3271 pcs
parsisiųsti: LFJ601001C.pdf
RFQ