LFJ601001CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ601001CID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ601001CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN
Duomenų lapai: LFJ601001CID.pdf
  • Pranešimas
LFJ601001CID specifikacijos
Dalies numeris LFJ601001CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2946 pcs Duomenų lapas LFJ601001CID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LF Kiti vardai LFJ60100-1CID
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1" Dia x 4.626" L (25.4mm x 117.5mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 100A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 100A