LFJ600602CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ600602CID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ600602CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Duomenų lapai: LFJ600602CID.pdf
  • Pranešimas
LFJ600602CID specifikacijos
Dalies numeris LFJ600602CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2246 pcs Duomenų lapas LFJ600602CID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LF Kiti vardai LFJ60060-2CID
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 60A