L60030C3SQ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L60030C3SQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L60030C3SQ
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.L60030C3SQ.pdf2.L60030C3SQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L60030C3SQ specifikacijos
Dalies numeris L60030C3SQ Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7920 pcs Duomenų lapas 1.L60030C3SQ.pdf2.L60030C3SQ.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Quick Connect
Serija L600 Kiti vardai F1118
L60030C-3SQ
Orientacija - Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class CC
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
L60030C3PQDINR
L60030C3PQDINR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Sandelyje: 4382 pcs
parsisiųsti: L60030C3PQDINR.pdf
RFQ
L60030M1CDIN
L60030M1CDIN
Sandelyje: 6714 pcs
parsisiųsti: L60030M1CDIN.pdf
RFQ
L60030C3SQDINR
L60030C3SQDINR