L60030M1CDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L60030M1CDINR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: 1.L60030M1CDINR.pdf2.L60030M1CDINR.pdf
  • Pranešimas
L60030M1CDINR specifikacijos
Dalies numeris L60030M1CDINR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5646 pcs Duomenų lapas 1.L60030M1CDINR.pdf2.L60030M1CDINR.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija L600 Kiti vardai L60030M-1CDINR
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Naudoti su / susijusiais produktais MIDGET
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 30A