L60030C3PQ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L60030C3PQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L60030C3PQ
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.L60030C3PQ.pdf2.L60030C3PQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L60030C3PQ specifikacijos
Dalies numeris L60030C3PQ Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7087 pcs Duomenų lapas 1.L60030C3PQ.pdf2.L60030C3PQ.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Serija L600 Kiti vardai F5256
L60030C-3PQ
L60030C3PQ-ND
Orientacija - Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class CC
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A
Susiję produktai
L60030C3C
L60030C3C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Sandelyje: 3918 pcs
parsisiųsti: L60030C3C.pdf
RFQ
L60030C2SQ
L60030C2SQ
Sandelyje: 14593 pcs
parsisiųsti: L60030C2SQ.pdf
RFQ
L60030C3PQDINR
L60030C3PQDINR
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL