KLKR030.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR030.TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKR030.TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: KLKR030.TS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
KLKR030.TS specifikacijos
Dalies numeris KLKR030.TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 3685 pcs Duomenų lapas KLKR030.TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKR
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai KLKR030.TSLF
KLKR030.TSLF-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 30A