KLKR030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR030.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKR030.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: KLKR030.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KLKR030.T specifikacijos
Dalies numeris KLKR030.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8977 pcs Duomenų lapas KLKR030.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKR
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai F6821
KLKR 30A
KLKR030
KLKR030.T-ND
KLKR30
KLKR30A
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 30A
Klasė CC Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200kA AC, 20kA DC
Patvirtinimai CE, CSA, UL Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KLKR030.TS
KLKR030.TS
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC